Tydzień dla zdrowia — 2022

25—29 kwietnia — TYDZIEŃ DLA ZDROWIA

Dzień 1. — NASZE ZAINTERESOWANIA

Samorząd zorganizował wystawę, na której uczniowie mogli pochwalić się swoimi sukcesami i zainteresowaniami. Pojawiły się dyplomy, albumy, medale, rysunki, budowle z klocków Lego. W tym dniu Paweł i Oliwia z klasy drugiej liceum prowadzili warsztaty rysunku mangi.

Dzień 2. — DZIEŃ BEZ TELEFONU

Na uczniów, którzy oddali do depozytu telefony lub ich nie przynieśli w tym dniu do szkoły, czekało wiele atrakcji przygotowanych przez nauczycieli:
  1. Wspólny polonez.
  2. Gry planszowe.
  3. Warsztaty tańca.
  4. Nieograniczony dostęp do sali gimnastycznej.
  5. Angielskie zagadki i quizy.
  6. Kręgle.

Dzień 3 —  RUCH TO ZDROWIE

W tym dniu przeprowadzone zostały zajęcia ruchowe na boisku szkolnym dla dwóch grup wiekowych: klasy 1—3 oraz klasy 4—8 SP i licealne. Ponadto przez cały dzień podczas przerw grała muzyka, a uczniowie mogli tańczyć i naśladować układy choreograficzne z wideoklipów.

Dzień 4 — DZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Jak co roku klasy 1—3 przygotowały dla wszystkich uczniów stół pełen witamin.

Dzień 5 — ZADBAJ O KLIMAT

Samorząd Uczniowski tego dnia od samego rana życzył wszystkim miłego dnia, rozdawał słodką niespodziankę i puszczał relaksacyjną muzykę.